Základní škola Nerudova - Říčany

Vzdělávací systém pro žáky a učitele ZŠ Nerudova Říčany

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Projekt ZŠ Nerudova

Ukončení projektu

Email Tisk PDF
Dnem 31.12.2010 skončil projekt "Vzdělávací systém pro žáky a učitele ZŠ Nerudova Říčany". Cíle byly splněny, jeho udržitelnost je 5 let. O dalších aktivitách, které budou i nadále v rámci udržitelnosti tohoto projektu plněny, budeme pravidelně informovat. Děkujeme všem pracovníkům tohoto projektu za jeho úspěšné splnění.
 

Poslední exkurze do výrobního závodu

Email Tisk PDF
Dnem 25. listopadu skončila jedna z posledních etap projektu. Byla uskutečněna poslední exkurze do výrobního závodu RODAS Šestajovice. Žáci měli možnost si sami vyzkoušekt barvení a zdobení svíček, seznámili se s jejich výrobou.
 

Exkurze do výrobních závodů

Email Tisk PDF

Dne 2. listopadu se 20 vybraných žáků 1. stupně a 6., 7. ročníku zúčastní exkurze na výrobu domácích sýrů. Tato exkurze je propojena s pracovními listy, které vznikly v rámci projektu- práce v domácnosti, volba povolání.

9. listopadu se připraví na exkurzi do skláren v Nižboru vybraní žáci 2. stupně- opět je tato exkurze v návaznosti na pracovní listy- volba povolání.

V jednání je ještě jedna exkurze na konci listopadu na výrobu svíček v Šestajovicích pro žáky 1. stupně a speciální třídy.

 

Návštěva farmy v Lozicích

Email Tisk PDF
Dne 2.11. se vybraní žáci prvního stupně, 6. a 7. ročníku zúčastnili exkurze v Lozicích. Zkusili si podojit kozu a vyrobit vlastní kozí sýr. Celá akce se konala v rámci pracovních listů- pracovní činnosti, které škola vytvořila v rámci projektu. Příští týden čeká vybrané žáky 2. stupně exkurze do skláren v Nižboru.
 

Exkurze

Email Tisk PDF
Před ukončením celého projektu nás čeká ještě několik akcí. Mezi ty nejdůležitější určitě patří exkurze na farmu s výrobou domácího sýra. Všechny akce proběhnou do konce listopadu. Celý projekt jinak končí v prosinci.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL